לקוחות מספרים

שלום טלי,

אני רוצה להודות לך על החודשים האחרונים, בזכותך, שלבי הגירושין האחרונים הפכו למעט יותר קלים. ותודה שכל הזמן הזכרת לי שהילדים לפני הכל. פשוט צדקת. תודה.

שלום אביגדור,

בשנת 2011, הגענו אליך לגישור. בשלב זה, היה בלתי אפשרי לשוחח עם בן זוגי דאז באופן ישיר. כל שיחה התדרדרה לריב וצעקות כאשר הרגשתי שאני אומרת "א" והוא עונה "ב". לא הייתה תקשורת כלל. אתה עבדת כמתרגם בינינו. אני הייתי מדברת עם איתך, ואתה היית מתרגם את דבריי לבן זוגי דאז.

לאחר חצי שנה של מסע ומתן, הגענו להסכם גירושין. היום, 7 שנים לאחר מכן, יש לי מערכת יחסים טובה מאוד עם הגרוש שלי ואף לפעמים מבלים כולנו, אני, הגרוש והילדים שלנו בימי הולדת וחגים.

למעשה, בזכות המעורבות שלך אביגדור, מערכת היחסים ביני ובין הגרוש שלי הינה טובה יותר מכל 24 שנות נישואים. אני תמיד ממליצה עליך לחבריי, ואמשיך לעשות כך. הינך מגשר מעולה משכמו ומעלה.

תודה לך!
ש. רמת גן

אביגדור בוקר טוב,

אני שמח לשמוע שפתחת משרד בתל אביב ומאחל לך הצלחה וסיפוק אישי ומקצועי.
החוויה האישית שחוויתי במהלך הגירושים הייתה חיובית בעיקר בזכותך. אני מספר זאת בגאווה בכל הזדמנות.
אני אשמח להמליץ עליך בחום בכל הזדמנות רלוונטית.

להשתמע,
א. תל אביב

הי אביגדור,

רציתי להודות לך על כל מה שעשית למעני (למעננו). אני יודעת שאני נהיית רגישה כשמדובר בפרידות, אבל אתה באמת עשית את התהליך הרבה יותר קל, ואני תמיד הרגשתי בנוח בנוכחותך, כמו גם תחושת אמון בך להוביל אותנו בכיוון הנכון ולקבל את ההחלטות הנכונות.
אני יודעת שאנחנו לא מקרה קשה בשבילך אבל אני עדיין מנסה לחשוב על איך הרגשתי ממש בהתחלה כאשר פגשנו אותך. הזמן עשה לי הרבה יותר קל (למרות שזו תהיה הרגשה חדשה כשאני צריכה לסווג את עצמי כאשה גרושה!) ואני חושבת ש. א, מרגיש הרבה יותר מאושר שיש לנו הסכם, ובסופו של דבר נצטרך למכור את בית. אני יודעת שזה יהיה קשה בשבילי אבל אני מסתכלת על זה בצורה חיובית ואני מקווה שאוכל לבנות את המקום המיוחד שלי, מוקף פסלים שלי, אמנות ודברים אישיים.

שוב תודה רבה אביגדור וכל הטוב ביותר עבורך!
מ. תל אביב

הי טלי, ואביגדור,

רציתי לאמר תודה רבה על הדרך, המהירות, המקצועיות, קריאת הצדדים והאנשים שיושבים מולכם.

תודה על פגישות ענייניות, נעימות. תמיד הייתם נעימים, אדיבים, מתעניינים ותמיד ידעתם להעמיד אותנו במקום היכן שהיה צריך.

לא נתתם להלך הרוח לאבד את הדרך גם כשכעסנו, נעלבנו או נפגענו.

רציתי לכתוב מכתב תודה ארוך שישקף את הדרך, את חוסר האמון שהיה בי לצאת לתהליך כזה.

איבדתי אמון בכל מסגרת או רשות ואי אפשר להאשים אותי אחרי שקוראים את ההיסטוריה שלי מול כל אותן הרשויות.

אבל אתם הצלחתם (כמעט בגדול) כי הצלחתם להביא אותנו לשבת יחד על שולחן אחד לנסות להוריד את כל המגננות, הפחדים ולהיות מונעים מתוך מקום של הרבה מאוד חמלה, לבנות אמון, להכיר בצד השני ולהוקיר.

לימדתם אותי להניח בצד את הטפל ולהתמקד במטרה ובעיקר, לא להיפגע ולא להתכסות בהגינות.

למדתי לבחור נכון ומדויק.

עד שהגעתי אליכם הייתי מלאה בספקות אבל ברגע שהגעתי דבקתי במטרה ושמתי את כל הקלפים בידיים שלכם ואני שמחה על כך כי בזכותכם הגענו הילדים ואני למקום שהגענו.

השבועיים הראשונים מרגע שחתמנו על הסכם מולכם ועד שהגענו לבית המשפט היו מאוד לחוצים מבחינתי בפן הנפשי. היה בי המון מתח וחשש שהוא יחזור בו, ידעתי שהוא לא שלם עם ההחלטה.

מהרגע שנחתם ההסכם ובעיקר מהרגע שהילדים יצאו לדרך החדשה, אני יכולה לומר מהמקום שלי כי הם משדרים המון מרגוע. הם מרגישים הרבה יותר כייף לתקשר עם אבא שלהם ולשתף אותו.

עברנו דרך לא פשוטה לאורך השנים ואני מרגישה שאני יכולה לתת להם בסיס ומודל אמיתי, חזק ויציב לחיי משפחה.

יש עוד דרך לפנינו אבל אין ספק שעלינו על המסלול הנכון.

תודה לכם!

אשמח לשמור על קשר ולקבל ייעוץ במהלך התקופה.

י. (מרכז הארץ)